DRZWI NA ŚWIAT

 

EduFarma to doświadczenie, o którym każdy powinien być w stanie powiedzieć, że je przeżył, a Magda bez wątpienia, jest osobą, która zmienia swoją obecnością życia ludzi na lepsze. EduFarma dała mi ogromną wiedzę (i tysiące kserówek), niezliczone godziny dobrej zabawy, przyjaciół i wspomnienia, których nigdy nie zapomnę. Nauczyłem się tam jak się efektywnie komunikować z różnymi typami osobowości, jak współpracować w grupie, żeby uzyskać jak najlepsze efekty; zrozumiałem też, że produktywność może być przyjemna a przyjemności mogą być produktywne, i że zawsze jest dobry czas na szybki snack. Wszystko czego się nauczyłem w EduFarmie otworzyło dla mnie nowe drzwi na Świat, szerszy horyzont

i więcej opcji. Dzięki Magdzie obecnie pracuje i mieszkam w Edynburgu, gdzie też studiuje na drugim roku Business Management with Finance, bo to ona właśnie zaszczepiła mi ten pomysł w głowie i EduFarma przygotowała mnie na ten krok.

 

~ Piotr Wieczorek

ODSKOCZNIA

 

Czy lata spędzone w EduFarmie były stratą czasu?

Odpowiedź brzmi: OCZYWIŚCIE, ŻE NIE! Dlaczego tak uważam? To proste!

W EduFarmie nie ma czasu na nudę. Nauka i super zabawa to bardzo dobre połączenie, które jest praktykowane podczas zajęć. Gdy czasem brakowało nam chęci by się uczyć, Pani Magda wymyślała różne gry, które z jednej strony zmuszały do nauki, ale z drugiej były świetną odskocznią od monotonnego rozwiązywania zadań maturalnych. Pani Magda i Pani Olga robiły wszystko, abym tę maturę napisał na wysokim poziomie. I tak się stało.

Poza przerobionymi stosami zadań z gramatyki z angielskiego oraz matematyki myślę, że nabrałem też pewności siebie we władaniu językiem angielskim co moim zdaniem w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatne. Aktualnie jestem studentem Inżynierii Akustycznej Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Oprócz studiowania uprawiam również mało znaną dyscyplinę sportu, jaką jest radioorientacja sportowa, w której jestem kilkukrotnym reprezentantem Polski.

Mogę pochwalić się umiejętnościami zdobytymi w EduFarmie posługując się językiem angielskim zarówno na studiach, jak i wyjazdach z Kadrą, rozmawiając

ze swoimi rówieśnikami z różnych zakątków świata.

 

~ Jan Grosman

 

UWIERZYŁAM W SIEBIE

 

EduFarma -  super miejsce, które aż kipi kreatywnością i pomysłami. Tam nie ma chwili nudy. Polecam każdemu, kto chce odkryć w sobie nowe możliwości, zacząć pracować nad sobą, poznać super ludzi, spotkać cudowne zwierzęta i lubi obcować z naturą. Dzięki temu miejscu nauczyłam się pracować w zespole, rozwinęłam się artystycznie, językowo i uwierzyłam w swoje możliwości. Jeżeli na coś ciężko pracujesz efekty przychodzą same, wystarczy uwierzyć w siebie. Wielokrotnie występowałam na scenach, śpiewając na festiwalach muzycznych, brałam udział w programie The Voice Of Poland, występowałam na koncercie EduFarmy i brałam udział w licznych projektach językowych – wszystkie można zobaczyć na kanale YouTube Pani Magdy. Super kadra EduFarmy pokazuje, że można fajnie się uczyć

i bawić jednocześnie. Stojąc przed wyborem mojej własnej ścieżki zawodowej, postanowiłam zostać pedagogiem i w ten sam sposób dzielić się z ludźmi swoją energią i doświadczeniami.

Aktualnie studiuję Pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 

~ Karolina Kula

NIESZABLONOWE PODEJŚCIE

 

EduFarma to miejsce o niespotykanej i jedynej w swoim rodzaju atmosferze.

Z całego serca polecam tę szkołę, m.in. za przyjazną i rodzinną atmosferę, nieszablonowe podejście do uczniów oraz ogromną dawkę pozytywnej energii po każdych zajęciach. Pieczę nad tym niezwykłym miejscem sprawują osoby oryginalne, otwarte na uczestników i przede wszystkim zawsze uśmiechnięte. Pani Magda jest prawdziwym wulkanem energii! Jest osobą stanowczą, jak i wyrozumiałą. Dzięki swoim niespotykanym sposobom przekazywania wiedzy -  potrafi dotrzeć do najbardziej zamkniętej i upartej osoby.

Pani Olga jak nikt inny, potrafi w prosty i o wiele łatwiejszy sposób wytłumaczyć skomplikowane zadania  z matematyki. Królowa nauk od razu staje się łatwiejsza 😉 Często wspominam czas spędzony na EduFarmie i pomimo tego, że mam raczej trudny charakter i współpraca ze mną nie zawsze była łatwa, bardzo chciałabym wrócić do tego miejsca. To tam właśnie uwierzyłam, że dam radę, i dostałam się na wymarzone studia – Transport i Logistyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.  Teraz w codziennych zajęciach i zaliczeniach wykorzystuję  wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności miękkie nabyte w EduFarmie.

Szczerość, otwartość, akceptacja, ale również ciężka praca i rodzinna atmosfera - tak w skrócie mogłabym opisać tą jedyną w swoim rodzaju szkołę.

 

~ Agnieszka Kranczewska

SWOBODNIE PO ANGIELSKU

 

EduFarma to najlepsze miejsce, w którym nauka języka angielskiego przychodzi z ogromną przyjemnością i łatwością. To właśnie tutaj nauczyłam się swobodnie posługiwać językiem angielskim. EduFarma zapewniła, że wystąpienia publiczne w języku angielskim sprawiają mi o wiele mniej trudności niż kiedyś. Chwile spędzone w EduFarmie wspominam jak najbardziej pozytywnie. Zawsze panowała tam świetna atmosfera. Każdy był uśmiechnięty, pełen zapału do pracy i przyswajania nowych umiejętności. Osoby, które poznałam zapamiętałam jako bardzo życzliwe, pomocne i miłe, a Pani Magda to najserdeczniejsza osoba jaką kiedykolwiek poznałam! Magda jest mega pozytywna, szalona, wesoła, kreatywna - po prostu PRZECUDOWNA osoba!!

Aktualnie studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie i wiele ze zdobytych w EduFarmie umiejętności wykorzystuje na zajęciach, nie tylko z języka angielskiego.~ Klaudia Jakubczak

NAJLEPSZE PRZYGODY

 

Wiele moich znajomych pyta, co to jest TA EduFarma. Moja odpowiedź zawsze brzmi: to nie tylko szkoła językowa, to RODZINA. Zajęcia zawsze są kreatywne, przez co nie czujemy, że się uczymy :) Dla mnie EduFarma to drugi dom, gdzie czas spędzony z dwiema mamami i fantastycznymi ludźmi na zawsze zostanie w mojej pamięci. EduFarma nie tylko przygotowuje nas do szkoły, ale uczy nas najważniejszych wartości w życiu. Jestem niesamowicie wdzięczna dwóm mamusiom (Magdzie i Pani Oldze :) )  za każdą przekazaną wiedzę i naukę życiową, za każdą poznaną osobę oraz za najlepsze przygody mojego życia! Z całego serca polecam EduFarmę, wiele rzeczy nie da się opisać, to po prostu trzeba przeżyć! Aktualnie studiuję Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Rzeszowskim - nie mogło być inaczej!

 

 

~ Aleksandra Jabłońska

EKSPERYMENTO-WANIE

 

EduFarma? Na samą myśl w mojej głowie kreują się same pozytywne wspomnienia. To czas, w którym poznałam wielu fantastycznych i wartościowych ludzi. To niemalże rodzinna atmosfera, wypełniona ogromną ilością uśmiechu i miłości. To możliwość rozwijania swoich językowych (i nie tylko!) zdolności. Zajęcia nie przypominają tych typowych dobrze nam znanych lekcji ze szkoły, to nauka poprzez zabawę i eksperymentowanie. Aktualnie jestem studentką Medycyny na Wydziale Wojskowo-Lekarskim w Łodzi, dzięki EduFarmie nauczyłam się z łatwością nawiązywać nowe kontakty, współpracować z innymi oraz organizować własną pracę i lepiej zarządzać czasem. Czy wybrałabym EduFarmę jeszcze raz?

Bez wątpienia! Jeśli choć raz poczujesz ten klimat, na pewno będziesz chciał tam wrócić :)

 

 

~ Milena Fortuna

ZARAŹLIWA ATMOSFERA PRACY

 

EduFarma to wspaniałe miejsce pełne uśmiechu i dobrej energii, które towarzyszą wszechobecnej, zaraźliwej atmosferze pracy. Niewątpliwie jej cechą charakterystyczną jest indywidualne podejście do ucznia, którego osobiście doświadczyłam. Moja pierwsza wizyta na EduFarmie była wyjazdem matematycznym, gdzie pod okiem niezastąpionej pani Olgi Szablewskiej miałam możliwość doskonalić swoje zdolności matematyczne. Współpraca ta zaowocowała tytułem laureata konkursu kuratoryjnego z matematyki na poziomie gimnazjalnym. Dało mi to  możliwość wyboru dowolnej szkoły ponadgimnazjalnej. W kolejnych latach moja uwaga była skierowana na naukę angielskiego. Korzystałam z wielu możliwości jakie oferuje EduFarma w tym zakresie. Byłam uczestnikiem warsztatów letnich i zimowych, jak również korzystałam z zajęć online. Dzięki temu ukończyłam liceum z wysokim wynikiem zarówno z matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminem ustnym zdanym na 100%,  ze zdanym certyfikatem First Certificate Launguage oraz IELTS. Powyższe osiągniecia umożliwiły mi dostanie się na Heriot Watt University w Edynburgu gdzie obecnie studiuję Biochemię. Natomiast EduFarma nie tylko kształci w najbardziej popularnym tego słowa zaznaczeniu. Podczas wakacyjnych spotkań miałam wiele okazji do rozwijania takich umiejętności jak kreatywność i praca w grupie, łącząc zabawę z nauką. Jest to miejsce otwarte dla każdego, dzięki czemu poznani tam ludzie, znacznie poszerzyli moje horyzonty. Myśląc o EduFarmie nie można zapomnieć o wspaniałych zwierzakach, które są jej nierozerwalną częścią. Jako osoba nieposiadająca  wcześniejszego doświadczenia ze zwierzętami, nigdy za nimi nie przepadałam. EduFarmowe psiaki całkowicie to zmieniły. Wprowadzają przyjazną, luźną atmosferę, a mając gorszy dzień można się śmiało z nimi poprzytulać. Dzięki temu EduFarma to miejsce, które nie tylko uczy, ale również odstresowuje i ładuje pozytywną energią, do którego zawsze chętnie zajrzę oraz, które bez wątpliwości mogę polecić wszystkim zainteresowanym.

 

~ Kolenda Karolina

SIĘGAM PO SWOJE MARZENIA!

 

Spotkanie Magdy i możliwość nauki w EduFarmie ukształtowały mnie nie tylko jako osobę, która swobodnie porozumiewa się w języku angielskim, ale również dały mi mocnego kopa do dążenia do celów, które na pierwszy rzut oka wydają się szalone i prawie niemożliwe. Nasza przygoda zaczęła się w gimnazjum. Magda była pierwszą osobą, z którą miałam formalne lekcje języka angielskiego. Po trzech latach współpracy tak się złożyło, że poszukiwałam prywatnych lekcji i na moje szczęście udało się Magdzie wcisnąć mnie w jej grafik. Nie minęło dużo czasu do pierwszego zaproszenia do Zamościa. Piękna okolica, spokój, cisza, ale w domu zawsze wesoło, radośnie. Pozytywnej energii nigdy nie brakło. I tak zaczęły się regularne wypady do Sitańca. Czy to na kilka dni, czy na kilkutygodniowe warsztaty – zawsze grono świetnych ludzi z pasją do nauki języka angielskiego. Jeśli chodzi o moje doświadczenie z Magdą jako nauczycielką, to najbardziej doceniam jej planowanie czasu dla uczniów

i indywidualne podejście. Wiadomo, że początkujący potrzebuje więcej uwagi, zachęty, celu. Dla tych bardziej zaawansowanych zawsze znajduje książki, ćwiczenia, słuchanki, które później wspólnie sprawdza i omawia wątpliwości. Ta, nazwijmy, nauka kierowana, bardzo pomogła mi w motywowaniu samej siebie. Ponadto grupy,

w których prowadzone są zajęcia, są tak zbudowane, że zawsze można się nauczyć czegoś nowego od innych uczestników. Do dziś utrzymuję bliski kontakt z „moimi edufarmowcami”, bo niełatwo znaleźć tak pozytywnie zakręconych ludzi, z którymi z tak niesamowitą energią dzieliliśmy nasze wzloty i upadki podczas rozwiązywania kolejnych zadań. Oczywiście język angielski przewija się cały czas, ale bardzo szybko przestaje to być dla kogokolwiek uciążliwe czy męczące. Jest to tak naturalne, że wszyscy prawie od razu przyjmują to za normę, że im więcej się go używa w codziennych konwersacjach, tym łatwiej będzie któregoś dnia dogadać się gdzieś za granicą. Ponadto EduFarma to nie tylko zajęcia, ćwiczenia, nauka. Długie spacery w pięknej scenerii, cudowny Zamość

i okolice, zwierzęta. Wszystko dodaje temu miejscu tego niesamowitego uroku. A cóż to był za cel, o którym wspomniałam na początku? Magda poszerzyła moje horyzonty pomysłem studiów za granicą. Dokładniej rzecz ujmując – w Szkocji. Odkąd zasiała we mnie tę ideę zaczęłyśmy pracę nad przygotowaniami to certyfikatu językowego CAE. Cały proces nauczył mnie, jak uczę się najefektywniej, jak organizować sobie czas, jak planować taki ogrom pracy. Wszystko się opłaciło. Wiara, wsparcie i doświadczenie Magdy były naprawdę nieocenione. Dzisiaj jestem studentką trzeciego roku na Edinburgh Napier University na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi z językiem niemieckim. Ostatnie 5 miesięcy spędziłam w okolicach Frankfurtu nad Menem, robiąc praktyki w firmie, w której moja znajomość języka angielskiego została również bardzo doceniona. Dlatego też z przekonaniem mogę stwierdzić, że jestem tu gdzie jestem, bo Magda i jej EduFarma to dużo więcej niż kreatywne lekcje angielskiego …

 

~Karolina Kowalska

 

 

MIEJSCE PEŁNE WIARY W UCZNIA

 

EduFarma to indywidualne podejście do ucznia i uważność na jego potrzeby oraz mocne strony. Moje zajęcia zawsze były zorientowane na cele, które kolejno pojawiały się w mojej edukacji (certyfikat CAE, matura rozszerzona z angielskiego czy aplikacja na studia). To również miejsce pełne wiary w to, że możesz więcej, oraz motywacji aby to osiągać. EduFarma to niekonwencjonalne metody które angażują wszystkie nasze zmysły, dzięki czemu nauka nabiera innego wymiaru. Przestaje być monotonnym i pasywnym powtarzaniem schematów. Aktywnie angażuje nas w zdobywanie nowych umiejętności dzięki czemu są one trwalsze,

a i samo uczenie się wydaje się być przyjemniejsze. Moje doświadczenia w EduFarmie poza znajomością języka angielskiego pozwoliły mi również nabrać odwagi w sprawnym posługiwaniu się nim. EduFarma była zdecydowanie kluczowym punktem w mojej edukacji, którą kontynuuję dzisiaj studiując Psychology with Sociology na Edinburgh Napier University.

 

 

~ Renata Najmuł

ODKRYJĄ TWÓJ POTENCJAŁ

 

 

Cześć jestem Kuba! Od zawsze byłem dzieckiem odpornym na naukę, niby wszystko łapałem w lot, ale jak trzeba było na jakieś zadanie poświęcić czas to byłem pierwszy do ucieczki. Taki typowy uczeń na ZAL( Zdolny A Leniwy).  Na moje szczęście moja mama usłyszała o tym, że gdzieś w mojej okolicy jest szkoła językowa, która stawia na kreatywne nauczanie i prowadzi je super pozytywna kobieta… te opowieści dalej mnie nie przekonały. Przekonała mnie dopiero pierwsza lekcja w EduFarmie. Pani Magda swoim sprawnym nauczycielskim okiem od razu zobaczyła mój potencjał (hehe), wtedy zaczęła się dwoić

i troić, żeby zaciekawić opornego nastolatka nie tylko językiem angielskim, ale zaciekawić nauką oraz poznawaniem świata. To jest ten typ nauczyciela,

o którym marzy każdy uczeń. To nauczyciel, który daje motywacyjne “szturchnięcia” żeby dalej iść do przodu. To nauczyciel, który zachęca do nauki i wiary w swój sukces. Kiedyś zastanawiałem się po co mi jakieś certyfikaty z języka angielskiego, do których tak bardzo mnie zachęcano. Zadawałem sobie pytania “Po co?” “Przecież to do niczego mi się nie przyda”. Z perspektywy czasu już wiem, że TAKICH EduFarmowych nauczycieli WARTO się słuchać. Gdybym nie posłuchał na pewno nie dostałbym się na kierunek który obecnie studiuję, Management and Artificial Intelligence In Digital Society na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, które w całości prowadzone są w języku angielskim (nigdy nie brałem tego nawet pod uwagę). Jak z takiego turbolenia dało się coś zrobić, to z każdym się da :) Moja 3 letnia przygoda z EduFarmą zmieniła moje myślenie i dała mi wiele przyjaźni – mocnych na tyle, że przetrwają długie lata. A Magda – pomimo, że nie jestem już jej uczniem, nadal trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o moje życiowe poczynania😉

 

~ Jakub Gil

DRUGI DOM

 

 

„EduFarma to projekt konieczny do zrealizowania by spełnić swoje marzenia.” Taką właśnie definicją określiłabym EduFarmę by wyrazić jak ogromną rolę odegrała ona w moim życiu. Niesamowitym jest, na jak wielu płaszczyznach moja przygoda z tym miejscem, która trwała 5 lat, pomogła mi się rozwinąć.

Nie ważne jak dużo napisze o Magdzie dobrego, i tak będzie za mało. To kobieta o ogromnym sercu, która poszerzyła mi horyzonty, nauczyła jak walczyć o siebie, pokochała jak swoje dziecko, ale to nie przeszkodziło jej być również surowym nauczycielem, dzięki któremu udało mi się zdać dwa certyfikaty językowe FCE

i CAE, wykonać dziesiątki projektów, przekraczać niejedną swoją wewnętrzną barierę. Dziś jestem studentką Cell and Molecular Biology na Heriot-Watt University w Edynburgu, która ma to szczęście że kiedyś mogła uczyć się w miejscu gdzie pies leży pod stolikiem, kot śpi na krześle obok, a przez okno widoczne są dwa konie przechadzające się z gracją w tę i z powrotem. To miejsce już zawsze będę traktować jak drugi dom...

 

~ Zuzanna Kuczyńska

MIEJSCE Z DUSZĄ

 

 

 

EduFarma, ktorej patronuje Magda Nasiadka towarzyszy w rozwoju edukacyjnym moich dzieci od lat. Nowatorskie metody nauczania, niezwykle przyjazna atmosfera i pełni pasji nauczyciele sprawiają , że nauka w Edufarmnie  przynosi   wymierne efekty w postaci zdobytych certyfikatów językowych (FCE ) czy dobrze zdanych egzaminów  gimnazjalnych zarówno z języka angielskiego jak i matematyki. EduFarma to nie tylko szkoła, to miejsce niezwykłe i z duszą,  gdzie oprócz nauki dzieciaki nawiązują trwałe relacje przyjacielskie ,to również  miejsce  do którego się tęskni i  gdzie wraca się  z przyjemnością. Osobiście, jestem bardzo wdzięczna Magdzie i Oldze,  za opiekę dydaktyczną i odkrycie skutecznego sposobu jak aktywować potencjał językowo – matematyczny u moich dzieci .

 

~ Małgorzata Kamińska

OD ZERA DO MILIONERA

 

 

EduFarma w pigułce, czyli istne szaleństwo językowe połączone z domową atmosferą. Miejsce, z którego nikt nie wyjdzie głodny. Miejsce, gdzie każdy dostanie hektolitry pysznej kawy czy herbaty. Miejsce, gdzie przy odrobinie wysiłku można zostać masterem językowym i płynnie porozumiewać się po angielsku na całym świecie. Powiedzonko „od zera do milionera” bardzo dobrze sprawdza się w progach EduFarmy. Przychodząc na pierwsze zajęcia, byłem istnym kaleką językowym. Gramatka?! To dopiero była czarna magia. Po 3 latach intensywnych zajęć, wyjazdów i weekendów spędzonych na EduFarmie posiadam dwa certyfikaty językowe FCE i CAE, zdane rok po roku, które oficjalnie potwierdzają mój poziom komunikacji w języku angielskim. Od tamtej pory żadne skomplikowane słownictwo czy trudna gramatyka nie sprawiają mi żadnego problemu! W języku angielskim dogadam się z każdym, nawet ze Szkotami, którzy jak powszechnie wiadomo mają bardzo specyficzny akcent. Przy okazji przerabiania setek książek językowych nie dało się uniknąć poznania niesamowitych ludzi. Wiele przyjaźni zostało na lata, a Magda czy Pani Olga zawsze serdecznie witają mnie w progach EduFarmy. Wszyscy są tam mile widziani. Niesamowite miejsce, które pomaga człowiekowi odkryć leżący w nim potencjał w wielu dziedzinach!

 

~ Karol Mosakowski ( pionier EduFarmy)

EduFarma Magdalena Tułecka
 
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
kontakt@edufarma.eu
 
 
 
 

Regulamin i Polityka Prywatności