ANGIELSKI ONLINE
DLA NASTOLATKÓW W WIEKU LICEALNYM

Nauka angielskiego online dla nastolatków, które przygotowują się do matury i dorosłego życia w formie zajęć podnoszących pewność siebie.

Zapisz dziecko na zajęcia angielskiego metodą NURT, aby wreszcie NAUCZYŁO się angielskiego i było gotowe na egzamin życia. A Ty jako rodzic nie będziesz więcej martwić się czy Twoje nastoletnie dziecko pociecha poradzi sobie w szkole albo w życiu korzystając z angielskiego.

Dlaczego nasze zajęcia pomogą Twojemu Dziecku

Twoja „mała” pociecha już jest w szkole średniej i wkrótce zacznie własne dorosłe życie? Chcesz pomóc swojemu nastoletniemu dziecku przygotować się do matury, opanować niezbędny w karierze angielski i przy okazji zaoszczędzić sporo stresu?

Niestety w szkole nauka nie zawsze idzie tak, jak powinna, a w dodatku dotarcie do nastolatków i ich świata to nie lada wyzwanie. Ich życie się zmienia, każdy dzień jest pełen emocji, które muszą opanować, a przed nimi wielkie wybory.

W EduFarmie Twoje dziecko nauczy się angielskiego i przygotuje do egzaminu życia oraz pozna praktyczne użycie języka, potrzebne w codziennym życiu. A w dodatku podniesie pewność siebie i nauczy zaradności, dzięki wychowawczemu aspektowi naszych zajęć.

To zajęcia, których potrzebuje, ale nie dostaje ich w szkole. Tutaj znajdą nie tylko wiedzę, ale również zrozumienie i motywację, żeby lepiej się uczyć.


Nie czekaj
aż zabraknie miejsc!
124h zajęć językowych!

4500 pln

Dlaczego warto nam zaufać?

Zajęcia online prowadzone dla uczniów,
a nie dla systemu edukacji 

Bez prac domowych

Spotykamy się na zajęciach online, gdzie się uczymy, ćwiczymy i sprawdzamy. Praca poza zajęciami jest dla chętnych.

Interaktywna nauka

Spotykamy się na zajęciach online, gdzie się uczymy, ćwiczymy i sprawdzamy. Praca poza zajęciami jest dla chętnych.

Ciekawa formuła

Spotykamy się na zajęciach online, gdzie się uczymy, ćwiczymy i sprawdzamy. Praca poza zajęciami jest dla chętnych.

KOMPLETNE ZAJĘCIA ANGIELSKIEGO ONLINE

Po przejściu przez nasz proces nauki angielskiego, Twoje dziecko nie tylko będzie potrafiło komunikować się w tym języku ale również rozszerzało słownictwo i rozumiało gramatykę.

Na naszych zajęciach dzieci mogą być sobą i budujemy z nimi prawdziwą relację nauczyciel-uczeń. Dzięki temu wzrasta ich pewność siebie oraz chęć do nauki i poznawania świata.

Jako nauczyciele, nie zostawiamy podopiecznych tylko z podręcznikową wiedzą. Zajęcia mają również wymiar wychowawczy, aby pomóc naszym uczniom odnaleźć się w świecie i być zaradnym człowiekiem. Pokazujemy im, jak się uczyć, jak planować swoją naukę i organizować sobie czas w ciekawy sposób.

100%
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE na

Nawet podczas zajęć grupowych mamy INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do uczniów i dajemy im przestrzeń do bycia sobą.

100%
RELACJE
Z UCZNIEM na

Nasza skuteczność opiera się o RELACJĘ Z UCZNIEM, dzięki czemu chce im się uczyć i być aktywnym na zajęciach.

100%
POCZUCIE
WŁASNEJ
WARTOŚCI na

Priorytetem jest dbanie o podnoszenie POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI u uczniów.

100%
WIERZYMY W
NASZYCH
UCZNIÓW na

Szczerze i niezachwianie WIERZYMY W NASZYCH UCZNIÓW, dlatego wspieramy ich i nie oceniamy!

To ja stoję za EduFarmą
i osobiście uczę angielskiego

Magdalena Tułecka

Jestem certyfikowanym tutorem i nauczycielem języka angielskiego. Uczę angielskiego na poziomie szkół podstawowych i licealnych w mój własny, nieszablonowy sposób. Tworzę NURT, który łączy Nauczycieli, Uczniów, Rodziców i Technologię we wspólnym celu nauki języka angielskiego.

Studiowałam i mieszkałam w Szkocji, gdzie poznałam model nauczania oparty na zaufaniu, relacji, dialogu. Po powrocie do Polski zaczęłam uczyć angielskiego w szkole, w której miałam przyjemność móc realizować najbardziej zwariowane pomysły z moją wychowawczą klasą, zwiedzając wspólnie Polskę i Europę.

Aby realizować swoją misję uczenia dzieci i rozwijania ich talentów stworzyłam EduFarmę. Prawdziwą farmę, gdzie prowadziłam zajęcia uwalniające potencjał uczniów. Dzisiaj ta sama energia, kreatywność i podejście jest dostępne dla każdego dziecka w formie zajęć online.

Czego nauczy się i doświadczy Twoje dziecko
podczas nauki języka angielskiego z lektorem?

 • Nauczy się komunikować w języku angielskim na potrzeby zajęć w szkole i w prawdziwych, życiowych sytuacjach.
 • Opanuje zagadnienia z programu nauczania, aby mieć dobre oceny i nie stresować się sprawdzianami, kartkówkami czy wywołaniem do odpowiedzi.
 • Opanuje technologie potrzebne w e-learningu, które pokażą mu, jak uczyć się online i oswoi się z korzystaniem z internetowych narzędzi.
 • Będzie mieć zawsze dostęp do materiałów online, które pozwolą mu przygotować się do zajęć j. angielskiego. Znajdzie tam wszystko, co potrzebne – gramatykę, pisanie, słownictwo, itd.
 • Odkryje, że proces nauki może dawać satysfakcję i nabierze większej ciekawości świata.
 • Zdobędzie umiejętność uczenia się, planowania swojej nauki, systematycznej pracy i panowania nad emocjami.

Co zyskujesz jako rodzic,
kiedy my uczymy Twoje dziecko angielskiego?

 • Twoje dziecko będzie miało ciągłość nauki angielskiego, niezależnie od tego, co dzieje się w szkolnictwie, od zmian nauczycieli czy podręczników w szkołach.
 • Nie ponosisz dodatkowych kosztów podręczników. Sami przygotowujemy wszystkie materiały, które są potrzebne do naszych zajęć.
 • Czas dla siebie, kiedy dziecko będzie na zajęciach lub samo zacznie organizować swój czas, dzięki wychowawczym aspektom naszych zajęć.
 • Nie będziesz martwić się o umiejętność korzystania z angielskiego przez Twoje dziecko ani o jego oceny z tego języka w szkole.
 • Nie musisz tracić czasu na dowożenie dzieci na zajęcia.
 • Twoje dziecko zawsze będzie mieć dostęp do platformy z gotowymi materiałami, aby przygotować się do szkolnych sprawdzianów.
 • Zobaczysz, jak Twoje dziecko staje się coraz bardziej zaradne, kiedy samo nauczy się obsługiwać platformę, quizy i organizować swoją naukę.
 • Poczucie, że dajesz dziecku lepszy start w przyszłości i otwierasz mu wiele możliwości korzystania ze świata, kiedy zniknie bariera językowa!

Zobacz, co o naszych zajęciach online mówią uczniowie

Maja
Moim największym problemem przed trafieniem do EduFarmy (dla odmiany) nie był angielski, ani matematyka. Byłam strasznie niezorganizowaną osobą, która marnowała 90% swojego czasu i nie wiedziała czego chce w życiu. Chodząc na ciekawe lekcje mojej ulubionej nauczycielki (pani Magdy – oczywiście) i na motywujące EduWychowawcze zaczęłam w końcu porządkować swoje życie. Zaczęłam (znowu) czytać książki (po polsku i po angielsku), prowadzić zdrowszy tryb życia i planować przyszłość. Kursy szczególnie polecam osobom, które chcą polepszyć swój poziom angielskiego, dobrze przygotować się do egzaminu lub matury, albo osobom takim jak ja – nie ogarniętym, bez celów i bez planów. Bo w EduFarmie można ogarnąć angielski i swoje życie przy okazji!
Krzysiek
W tej szkole uwielbiam to, że jest inaczej niż w normalnej szkole. Nie mamy podręczników, a każda lekcja jest interesująca. Nauczyciele przygotowują prezentacje z ciekawymi tematami. Mamy też zajęcia z Nativami. Na początku się bałem, że sobie nie poradzę, ale Lee jest naprawdę świetna i rozumiem co do mnie mówi.
Martyna
Zanim trafiłam do EduFarmy miałam sporo zaległości, bałam się mówić i nauka angielskiego strasznie mnie stresowała. Probowałam innych zajęć dodatkowych ale czułam się nimi strasznie przytłoczona. Wkuwanie wszystkiego na pamieć, kartkówki, sprawdziany, liczyła się tylko ocena. Chodząc na zajecia w edu nie jest już to ponury obowiążek a coś na co wyczekuje i zawsze czuję ekscytacje przed, myśląc co tym razem ta kreatywna kobieta nam wymyśliła. W edu pokochałam to, że nie boję się pytać, indiwidualne podejście do ucznia, brak stresu, tu nie ma lepszych/gorszych.
Maciek
Zanim zacząłem chodzić na edu chodziłem na zwykle korki nie różniące się tym co było w szkole czyli nuda. Zajęcia z panią Magdą są zachęcające i wspaniałe jej ludzkie podejście do młodych ludzi dużo energii i innowatorskie podejście do nauczania jak native speakerzy, śpiewanie po angielsku, gazety z zagranicy, zwykłe rozmowy po angielsku czy przedstawienie i inne świetne rzeczy które diametralnie różnią się od szarej nauki w szkole i wkuwania na pamięć wszystkiego. Od kiedy zacząłem chodzić na zajęcia nie mam problemu dogadać się z kimś po angielsku popisać czy porozmawiać, okazało się ze jest wiele fajnych sposobów na naukę angielskiego a nie tylko podręcznik.

5 kroków, które każdego tygodnia wykonują nasi uczniowie,
aby uczyć się angielskiego i rozwijać swój potencjał

ZROZUM

Pierwszy etap to nauczenie się nowego zagadnienia podczas zajęć z lektorem oraz z materiałów dostępnych na platformie.

PRZEĆWICZ

Nie ma innej metody, żeby opanować materiał i nauczyć się posługiwać językiem obcym. Dlatego mamy wiele ćwiczeń i quizów, które czekają na uczniów!

DZIAŁAJ

Podczas lekcji z native speakerem uczniowie stosują w realnych rozmowach nowości gramatyczne i słownictwo, aby oswoić się z językiem i poczuć radość z nauki.

ROZWIJAJ SIĘ

Zdolne dzieci muszą nauczyć się, jak rozwijać siebie i swój potencjał. Dlatego co tydzień na lekcji wychowawczej pokażemy im, co mogą robić dzisiaj, aby łatwiej osiągnąć w życiu cokolwiek im się zamarzy!

CIESZ SIĘ

Celebracja każdego, nawet małego sukcesu jest niesamowicie ważna, żeby utrzymać wysoką motywację i iść dalej. Pomagamy wprowadzić ten nawyk i wspólnie celebrujemy zwycięstwa podczas zajęć.

Jak w praktyce wyglądają zajęcia?

Każdy tydzień obejmuje 4 różne spotkania na żywo z nauką angielskiego.
Dodatkowo dzieci mają dostęp do materiałów do samodzielnej nauki i quizów.

1 spotkanie z native speakerem

Na zajęciach z rodowitym anglojęzycznym nauczycielem dzieci ćwiczą w praktyce nowo poznany materiał, aby go utrwalić.

1 spotkanie z lektorem

Na tych zajęciach dzieci uczą się nowego materiału – gramatyki, słownictwa oraz innych zagadnień.

1 spotkanie w postaci webinaru gramatycznego

Omówienie krok, po kroku, temat po temacie wszystkich zagadnień gramatycznych z podstawy programowej z języka angielskiego.

1 spotkanie z rozwiązywaniem QUIZÓW

Podczas zajęć, dzieci w duchu pozytywnej rywalizacji rozwiązują quizy i grają, ćwicząc to, czego się nauczyły w tym tygodniu.

Dostęp do platformy online z materiałami

Na platformie dziecko ma dostęp do omówienia wszystkich zagadnień oraz quizów na jego poziomie angielskiego, aby móc powtórzyć wiedzę lub przygotować się do sprawdzianu w szkole.

Oto, co otrzyma Twoje dziecko w ramach nauki angielskiego online z lektorem:

 • 1x w tygodniu zajęcia z native speakerem
 • 1x w tygodniu spotkanie z tutorem i nauka nowych zagadnień
 • 1x w tygodniu webinarium gramatyczne
 • 1x w tygodniu zajęcia z quizami i grami
 • Roczny, nielimitowany dostęp do platformy z materiałami do nauki online i quizami
 • Naukę we wspierającym środowisku, gdzie uczeń i jego talenty są najważniejsze
 • W sumie 124 h języka angielskiego!

ANGIELSKI ONLINE Z LEKTOREM

Cena za cały kurs:

4500pln

 • 34 tygodnie nauki
 • 124h zajęć językowych!

Ilość grup i miejsc w każdej grupie są ściśle ograniczone!
Nie czekaj i zgłoś swoje dziecko, zanim wyczerpią się dostępne miejsca.

Najczęściej zadawane pytania:

Co jest potrzebne do udziału w zajęciach?

Najważniejsze, aby każdy uczeń łączył się na zajęcia z komputera z działającą kamerką oraz głośnikami. Łączenie się z telefonów i tabletów może sprawiać kłopoty przy uzupełnianiu kart pracy.

Czy moje dziecko da radę na zajęciach?

Każde dziecko powinno poradzić sobie z formą zajęć, niemniej jednak aktywność  dziecka na zajęciach jest wynikiem wspólnej pracy nauczyciela i rodzica. Inwestując w kurs, miejmy świadomość, że przyrost wiedzy Dziecka jest składową relacji NURT, czyli Nauczyciela, Ucznia, Rodzica i Technologii;-)

Czy angielski online jest skuteczny?

Od 2009 roku uczę angielskiego, pierwszy lockdown spowodował, że całą naszą EduFarmową działalność przeniosłam do ONLINE. Po 1,5 roku pracy zdalnej uważam, że Online daje niesamowite możliwości rozwoju językowych umiejętności.

Dziś współpracujemy z nauczycielami z Polski i świata dostarczając najlepszą formę zajęć angielskiego. Tym samym oferujemy cały pakiet możliwości do wykorzystania (  zajęcia z Native Speakerami, polskimi lektorami, zajęciami gramatycznymi, grami i zabawami, webinariami przygotowującymi do egzaminu).

Ten program stworzyłam z myślą o trójce własnych dzieci, więc dzielę się tym, co uważam za najlepsze. Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat głębiej – zapraszam do kontaktu pod numerem 519170433.

Czy Dziecko musi łączyć się na każde zajęcia?

Nie, oferta ma w sobie cały pakiet zajęć, ale to ty wybierasz i decydujesz na które zajęcia i kiedy chodzi Twoje dziecko.

Czy plan zajęć może się zmienić?

Pozostawiamy sobie taką możliwość, lecz dołożymy wszelkich starań by podane godziny nie uległy zmianie.

Jeśli nie zakupię kursu teraz, to czy mam gwarancję miejsca we wrześniu?

Niestety nie. Mamy ograniczoną ilość miejsc w grupach. Jeśli będą wolne miejsca, oczywiście zapraszamy do współpracy.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu
Magdalena Tułecka, 519170433

Zapisz swoje dziecko na naukę angielskiego do szkoły online, gdzie zbuduje pewność siebie!

ANGIELSKI ONLINE Z LEKTOREM

Cena za cały kurs:

4500pln

 • 34 tygodnie nauki
 • 124h zajęć językowych!

Scroll to Top