I KONGRES EDUKACYJNY!

Czując ogromną potrzebę rozmowy na tematy związane z edukacją, wychowaniem, zainteresowaniami Dzieci, chcieliśmy Państwa zaprosić na I Kongres Edukacyjny. W trakcie tego wydarzenia poruszymy wiele aspektów proedukacyjnych.

W programie między innymi: ➡️ Jak zatrzymać chaos edukacyjny?➡️ Co wiemy o reformie szkolnictwa?➡️ Jak połączyć edukację demokratyczną, fińską, domową i zajęcia pozalekcyjne w obecnym systemie szkolnictwa?➡️ A co by było gdyby wszystkie zamojskie placówki edukacyjne ze sobą współpracowały?➡️ Wszyscy mamy coś do powiedzenia, ale kto jest chętny do działania?➡️ Rodzicu, to Ty decydujesz. Zanim wybierzesz swoją wizję, posłuchaj i poobserwuj swoje dziecko ;-)➡️ Zamość, jako kolebka nowoczesnej edukacji – wizja ścieżki edukacyjnej dziecka oparta na wartościach, potrzebach i kompetencjach kluczowych.➡️Nowy system rekrutacji w EduFarmie. Zatrzymajmy się na chwilę i sprawdźmy nasze mocne strony, aby ze zdwojoną siłą ruszyć w przyszłość.

Zapraszamy Rodziców, Nauczycieli, Pedagogów, Psychologów, Dyrektorów, Biznesmenów, jednym słowem zapraszamy wszystkich dla których szeroko pojęta edukacja jest ważna.

🎯Niech to będzie dobry start i moment do przemyśleń, a może również świetna okazja do współpracy by zaadoptować reformę do naszych marzeń i wyzwań jakie stawia nam każdy dzień?

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznieMagda NasiadkaEduFarma

14 maja 2019
EduFarma Magdalena Tułecka
 
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
kontakt@edufarma.eu
 
 
 
 

Regulamin i Polityka Prywatności