Internetowy samouczek angielskiego dla szkoły podstawowej

Angielski dla szkoły podstawowej do samodzielnej nauki dla uczniów, którzy potrzebują ciekawych zajęć

EduPlatforma pomoże Twojemu Dziecku polubić naukę!

Na EduPlatformie Twoje dziecko znajdzie wszystko, czego potrzebuje na poziomie szkoły podstawowej, aby samodzielnie uczyć się gramatyki i słownictwa niezbędnych na sprawdzianach oraz szkolnych lekcjach.

Kiedy młody, chłonny umysł zderzy się w szkole z nudnym wałkowaniem podręcznika angielskiego i nie polubi nauki języka od razu… Na 99% uzna, że języki są nudne, trudne i nie ma po co się ich uczyć.

A to doprowadzi do słabych ocen w szkole, oporu przed nauką i niestety spadkiem samooceny w wyniku stresu. Nie mówiąc już o zamknięciu sobie okna na świat, jaki dają języki w przyszłości (podróże, kariera, nauka).

Dlatego w razie jakichkolwiek kłopotów Twojego dziecka z angielskim, wyciągnij pomocną dłoń i udostępnij mu naukę z internetowego samouczka dla szkoły podstawowej.

Tutaj pozna to, co najlepsze w nauce angielskiego, przygotuje się do testów, sprawdzianów i egzaminów, a przede wszystkim nauczy się, zamiast zakuć, żeby zdać i zapomnieć!

Przy okazji oszczędzi sobie i Tobie mnóstwo stresu związanego z trudnościami z nauką czy słabymi wynikami!

„Mamo, nie mogę teraz, bo się uczę angielskiego!”

(założę się, że słyszysz to rzadziej niż chcesz, prawda?)

Korzystanie z naszej platformy jest dla dzieci łatwe,
a wszystkie materiały są prowadzone w angażujący sposób.

To nie nagrania z nudnych lekcji,
dlatego dzieci po prostu skupiają się na nauce.

Dostęp online 24/7

Wystarczy dostęp do komputera i internet, aby Twoje dziecko mogło się zalogować i uczyć dowolnego tematu.

Treściwe lekcje

Nie ma tutaj 45-minutowych monologów. Wszystkie lekcje są krótkie (kilka-kilkanaście minut), aby utrzymać skupienie i ułatwić zrozumienie wiedzy.

Różne formy nauki

Na platformie znajdują się lekcje z wyjaśnieniem teorii, quizu sprawdzające wiedzę i przykładowe testy oraz arkusze egzaminacyjne, aby urozmaicić naukę i dać to, co jest potrzebne Twojemu dziecku.

Dlaczego warto nam zaufać?

Otrzymujesz pewność, że Twoje dziecko ma to,
czego potrzebuje do samodzielnej nauki angielskiego

Nasza platforma jest jak nauczyciel online

Eduplatforma to nauczyciel online dla Twojego dziecka. Wszystkie lekcje i materiały są tutaj przygotowane tak, aby nauczyć i rozbudzać chęć uczenia się.

Zapewniasz dziecku wiedzę i zrozumienie

Jeżeli nie jesteś w stanie pomóc dziecku w nauce języka, tutaj zapewniasz mu dostęp do wiedzy oraz przygotowanie do testów.

Dziecko może korzystać tyle, ile potrzebuje

Jeżeli raz obejrzy lekcję i czegoś nie zrozumie, może powtórzyć ją wielokrotnie. W szkole często tego brakuje i dziecko ma braki, których nie uzupełni z podręcznika.

Wygodny, niski abonament

Nie musisz ponosić wysokiego kosztu kursu. Platforma jest dostępna w ramach przystępnego, miesięcznego abonamentu, który wynosi tyle co 1-2 lekcje prywatnego angielskiego.

Koniec stresu przed klasówką i niezrozumienia materiału

Kiedy nauczyciel ma przed sobą całą klasę, nie ma co ukrywać, nie może skupić się na każdym dziecku i wyjaśnić mu trzeci niezrozumiałe zagadnienie, aby w końcu „kliknęło”. Więc zostaje podręcznik, który… hmm… nie nadaje się do samodzielnej nauki.

Dlatego materiały na naszej platformie są stworzone z przeznaczeniem do samodzielnej nauki w domu. Lekcje są wspierane przez testy, quizy i inne pomoce naukowe, dzięki którym angielski wchodzi do głowy. A kłopotliwe zagadnienia można wielokrotnie powtarzać, za każdym razem rozumiejąc je lepiej.

Dzięki takiemu podejściu nauka angielskiego samodzielnie przez dziecko jest możliwa i pozwala:

 • Zadbać o dobre oceny lub je podciągnąć, jeżeli są niskie.
 • Zmniejszyć poziom stresu związanego ze sprawdzianami i egzaminami.
 • Zrozumieć i zacząć wykorzystywać język angielskie w prawdziwym życiu.

A rodzicom dać pewność i spokój, że dziecko ma się z czego uczyć i da sobie radę!

To ja stoję za EduFarmą
i przygotowałam cały materiał

Magdalena Tułecka

Jestem certyfikowanym tutorem i nauczycielem języka angielskiego. Uczę angielskiego na poziomie szkół podstawowych i licealnych w mój własny, nieszablonowy sposób. Tworzę NURT, który łączy Nauczycieli, Uczniów, Rodziców i Technologię we wspólnym celu nauki języka angielskiego.

Studiowałam i mieszkałam w Szkocji, gdzie poznałam model nauczania oparty na zaufaniu, relacji, dialogu. Po powrocie do Polski zaczęłam uczyć angielskiego w szkole, w której miałam przyjemność móc realizować najbardziej zwariowane pomysły z moją wychowawczą klasą, zwiedzając wspólnie Polskę i Europę.

Aby realizować swoją misję uczenia dzieci i rozwijania ich talentów stworzyłam EduFarmę. Prawdziwą farmę, gdzie prowadziłam zajęcia uwalniające potencjał uczniów. Dzisiaj ta sama energia, kreatywność i podejście jest dostępne dla każdego dziecka w formie zajęć online.

Zobacz, co o naszych zajęciach online mówią uczniowie

Maja
Moim największym problemem przed trafieniem do EduFarmy (dla odmiany) nie był angielski, ani matematyka. Byłam strasznie niezorganizowaną osobą, która marnowała 90% swojego czasu i nie wiedziała czego chce w życiu. Chodząc na ciekawe lekcje mojej ulubionej nauczycielki (pani Magdy – oczywiście) i na motywujące EduWychowawcze zaczęłam w końcu porządkować swoje życie. Zaczęłam (znowu) czytać książki (po polsku i po angielsku), prowadzić zdrowszy tryb życia i planować przyszłość. Kursy szczególnie polecam osobom, które chcą polepszyć swój poziom angielskiego, dobrze przygotować się do egzaminu lub matury, albo osobom takim jak ja – nie ogarniętym, bez celów i bez planów. Bo w EduFarmie można ogarnąć angielski i swoje życie przy okazji!
Krzysiek
W tej szkole uwielbiam to, że jest inaczej niż w normalnej szkole. Nie mamy podręczników, a każda lekcja jest interesująca. Nauczyciele przygotowują prezentacje z ciekawymi tematami. Mamy też zajęcia z Nativami. Na początku się bałem, że sobie nie poradzę, ale Lee jest naprawdę świetna i rozumiem co do mnie mówi.
Martyna
Zanim trafiłam do EduFarmy miałam sporo zaległości, bałam się mówić i nauka angielskiego strasznie mnie stresowała. Probowałam innych zajęć dodatkowych ale czułam się nimi strasznie przytłoczona. Wkuwanie wszystkiego na pamieć, kartkówki, sprawdziany, liczyła się tylko ocena. Chodząc na zajecia w edu nie jest już to ponury obowiążek a coś na co wyczekuje i zawsze czuję ekscytacje przed, myśląc co tym razem ta kreatywna kobieta nam wymyśliła. W edu pokochałam to, że nie boję się pytać, indiwidualne podejście do ucznia, brak stresu, tu nie ma lepszych/gorszych.
Maciek
Zanim zacząłem chodzić na edu chodziłem na zwykle korki nie różniące się tym co było w szkole czyli nuda. Zajęcia z panią Magdą są zachęcające i wspaniałe jej ludzkie podejście do młodych ludzi dużo energii i innowatorskie podejście do nauczania jak native speakerzy, śpiewanie po angielsku, gazety z zagranicy, zwykłe rozmowy po angielsku czy przedstawienie i inne świetne rzeczy które diametralnie różnią się od szarej nauki w szkole i wkuwania na pamięć wszystkiego. Od kiedy zacząłem chodzić na zajęcia nie mam problemu dogadać się z kimś po angielsku popisać czy porozmawiać, okazało się ze jest wiele fajnych sposobów na naukę angielskiego a nie tylko podręcznik.

Dostęp do EDUPLATFORMY zapewni Twojemu dziecku wartościową edukację w wygodnej formie

 • Materiały do samodzielnej nauki pozwalają dziecku we własnym tempie chłonąć zagadnienia języka angielskiego.
 • Dostęp do wszystkich materiałów na jego poziomie edukacji pozwala mu wybrać te zagadnienia, które akurat są mu potrzebne, bez narzucania sztywnego programu.
 • Gramatyka języka angielskiego wytłumaczona tak, aby jej zasady były proste do stosowania w życiu i w szkole.
 • Baza słówek z technikami zapamiętywania poszerzy słownictwo i łatwość wypowiadania się Twojego dziecka.
 • Angażujące testy i quizy sprawiają, że dziecko budzi w sobie chęć do nauki i sprawdzania siebie.
 • Zero stresujących ocen, stania przy tablicy czy sprawdzania prac domowych. Czysta radość z uczenia się.
 • Nielimitowany dostęp do materiałów – każdą lekcję i test można przerabiać wielokrotnie.
 • Dziecko samo wybiera czas na naukę, dopasowując go do swojego dnia.
 • Bez dojazdów, które tracą czas dziecka i często Twój.

Co znajduje się w ramach miesięcznego abonamentu na eduplatformie?

Na platformie znajdziesz nieograniczony dostęp do kilku rodzajów materiałów edukacyjnych oraz wychowawczych!

1

Lekcje z wyjaśnieniem teorii języka angielskiego na poziomie od A1 do B1

Wszystkie zagadnienia gramatyczne, które znajdują się w podstawie programowej szkół podstawowych i średnich wyjaśnione przystępnie i na luzie, bez przynudzania w szkolnym stylu.
2

Nauka słownictwa

Twoje dziecko nauczy się słownictwa z wielu kategorii, które będą mu się przydawać zarówno w szkole jak i w codziennym korzystaniu z angielskiego.
3

Quizy sprawdzające wiedzę

Nic tak nie pobudza chęci do nauki, jak quizy, które sprawiają, że nasi kursanci chcą mieć jak najlepsze wyniki. I wcale nie potrzebują ocen, aby poczuć motywację!
4

Zestawy egzaminacyjne i testy

Aby sprawdzić swoje zrozumienie wiedzy i przygotować się do ważnych testów, użytkownicy znajdą również arkusze egzaminacyjne i przykłady zadań na każdym poziomie.
5

Godziny eduwychowawcze

Nie możemy sobie odmówić dodania również wychowawczych aspektów edukacji dzieci. Na cotygodniowych eduwychowawczych znajdą wsparcie, aby łatwiej odnaleźć się w pędzącym świecie.
6

Pakiet szkoleń dla rodziców

Wiemy, że nie tylko Twoje dziecko ma wyzwania i stresy spowodowane szkołą. Dlatego mamy także zestaw szkoleń, gdzie rodzice znajdą odpowiedzi na trudne pytania i odetchną z ulgą, wiedząc, jak pomóc dziecku.

AKTYWUJ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO EDUPLATFORMY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM!

Aktywując dostęp, otrzymujesz:

 • Nielimitowany, miesięczny dostęp do platformy
 • Wiele rodzajów materiałów na wszystkich poziomach szkoły podstawowej i średniej
 • Wszystko, co jest potrzebne dziecku, aby samodzielnie opanowało przygotowania do testów i egzaminów
 • Aktualną wiedzę w przystępnej cenie
 • Możliwość anulowania subskrypcji w dowolnym momencie

Wartość materiałów dostępnych w pakiecie: 0000

Cena dla Ciebie: 59 zł / miesięcznie

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy dziecko może korzystać z platformy?

Wszystkie materiały na platformie są dostępne non stop przez 7 dni w tygodniu. Dziecko może korzystać z platformy w dowolnym momencie i dopasować czas nauki do swojego grafiku.

Jaki jest program nauki angielskiego na platformie?

Wszystkie lekcje są nagrane z przeznaczeniem do samodzielnej nauki, a dziecko otrzymuje dostęp do całego materiału na poziomie jego szkoły. Może uczyć się zagadnień w podanej przez nas kolejności lub sięgnąć do lekcji, które akurat przerabia w szkole i chce przygotować się do zajęć.

Jaki jest format nauki?

Lekcje z wyjaśnieniem gramatyki i korzystania z angielskiego są przygotowane w formie wideo.

Testy i quizy są dostępne w formie interaktywnej, więc dziecko odpowiada na pytania i od razu uzyskuje wynik.

Na platformie znajdują się także materiały do pobrania w formie PDF: arkusze egzaminacyjne, podsumowania zagadnień i słówka.

Ile to kosztuje?

Miesięczny dostęp do wszystkich materiałów na platformie to jedyne 59 zł/miesięcznie.

Jak długo trzeba opłacać dostęp do platformy?

Nie zawieramy żadnej wiążącej umowy z określonymi terminami. O przedłużaniu dostępu decyduje się z miesiąca na miesiąc.

Czy moje dziecko poradzi sobie z nauką samodzielnie?

Zdecydowanie tak! Lekcje są przygotowany w ciekawy sposób, aby nie przypominały szkoły, tylko realnie interesowały dziecko. Wszystkie materiały są podzielone wg. zagadnień, więc każdy łatwo znajdzie to, czego potrzebuje, a w materiałach znajdują się instrukcje.

Co zawiera dostęp do platformy?

W ramach miesięcznego abonamentu na platformie są dostępne:

 • Lekcje z wyjaśnieniem teorii języka angielskiego na poziomie do A1 do B1
 • Nauka słownictwa
 • Quizy sprawdzające wiedzę
 • Zestawy egzaminacyjne i testy
 • Godziny eduwychowawcze – nagrania z webinarów o tematyce wychowawczej, które pomagają dziecku budować swoją samodzielność i pewność siebie
 • Pakiet szkoleń dla rodziców
Czy podanie danych karty płatniczej jest bezpieczne?

Tak, dane potrzebne do płatności przechowuje operator płatności PayU, który odpowiada za bezpieczeństwo danych. My nie mamy dostępu do szczegółów karty płatniczej. Korzystamy też z certyfikatu SSL, który szyfruje dane podawane na naszej platformie.

Jak zrezygnować z dostępu do platformy?

Wystarczy po zalogowaniu się na platformie przejść do panelu administracyjnego i kliknąć ANULUJ SUBSKRYPCJĘ.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu
Magdalena Tułecka, 519170433

Aktywuj natychmiastowy dostęp do
EDUPLATFORMY języka angielskiego
z niezbędną wiedzą dla uczniów szkoły podstawowej!

Scroll to Top