rozterki rodzica a edukacja dziecka

Czyste sumienie czy wyedukowane dziecko?

,,Rodzicu! Chcesz mieć czyste sumienie czy wyedukowane dziecko?”?

To słowa naszego klienta, dla którego edukacja dzieci jest bardzo ważna. Podchodzi on do niej bardzo odpowiedzialnie. Bynajmniej nie na zasadzie „zapiszę, będzie spokój, może coś się nauczą”.

To człowiek, który bardzo dużo rozmawia z Dziećmi?? o przyszłości, o wyborach, które się ma w życiu ( i co trzeba robić, by życie układało się tak, żeby mieć wybór).

Języki? są dla niego bardzo ważne. Wie, że w dzisiejszych czasach wykonywanie każdego zawodu wymaga znajomości języka angielskiego i zgadza się z nami, że angielski powinien być niczym druga skóra naszych dzieci?

Bardzo spodobało nam się użyte przez niego określenie o czystym sumieniu?. Czasem wybieramy opcje, które są mniej korzystne, tylko po to, by zaspokoić swoje sumienie…

Ten post nie jest po to, by nakłonić Cię do zapisania się na nasze lekcje. Ten post jest po to, by skłonić do zastanowienia i wybrać opcje, które są najkorzystniejsze dla dziecka.

Idąc za myślą;➡️ Edukacja kosztuje, a zwłaszcza jej brak!

Jeśli jeszcze nie byłeś na naszej stronie, zapraszamy na ?www.edufarma.eu – znajdziesz tam pełny opis naszych kursów, opis naszych działań oraz kilka bezpłatnych rozwiązań, które można zastosować w każdej chwili!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top