CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?
ROZWIJAĆ SIĘ W SWOIM WOLNYM CZASIE?

SKORZYSTAJ BEZPŁATNIE Z NASZEJ WIEDZY!

EDUFARMOWY KANAŁ YOUTUBE

a na nim filmy z serii:

#UCZ SIĘ Z TUŁECKĄ 
uczysz się i masz wrażenie, że nadal stoisz w miejscu?? Tu znajdziesz wyjaśnienia gramatyczne, wskazówki jak pisać wypracowania, oraz jak pisać testy by zdobyć maksymalną ilość punktów!
 
#INSPIRUJĄCE EDU ROZMOWY 
to miejsce idealne dla tych, którzy chcą osiągnąć w życiu szczęście i spokój. Rozmowy z prawdziwymi ekspertami od szczęścia, emocji, relacji, uzależnień, mediacji i wielu innych tematów, które są niezwykle ważne dla funkcjonowania rodziny. Czujesz, że potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszam na mój kanał YT;-)
 
#LEKCJE EDUWYCHOWAWCZE 
seria nagrań z naszych cotygodniowych lekcji eduwychowawczych – czyli rozmów z uczniami o życiu, emocjach, celach, marzeniach
 
#BEZPŁATNE WEBINARY
seria nagrań o nauce w ONLINE

You Tube Edu Farma

Baza synonimów i ciekawych zwrotów

Jeśli szukasz ciekawych inspiracji i wskazówek jak pisać ciekawiej, jak uczyć się synonimów słów, które już znasz, lub interesują Cię ciekawe angielskie zwroty lub konstrukcje, to miejscem idealnym dla Ciebie będzie nasz EduFarmowy kanał na Instagramie – @ogarnijangielski
 
Więc #nie rób wiochy*, #nie odkładaj na później*, #powiem bez ogródek*, weź się do roboty teraz, a #pójdzie Ci jak po maśle*!
 
*tłumaczenia wszystkich tych wyrażeń znajdziesz na naszym Instagramie! 😉

Rozprawki i maile bez tajemnic!

Masz kłopot z pisaniem pięknych rozprawek i ciekawych maili? Na naszym Instagramie publikujemy serię #writingtips czyli ciekawych wskazówek i fraz, które sprawią, że Twoje wypracowanie poszybuje na wyższy poziom!
Pamiętaj, do  każdego Twojego egzaminu z języka angielskiego możesz się przygotować na naprawdę świetnym poziomie! Wystarczy sięgnąć po dobre rozwiązania!

Scroll to Top