„Skazani na sukces”

    Jedna praca, jeden etat przez całe zawodowe życie to już przeszłość. Zmienisz zawód kilka, a nawet kilkanaście razy. Nie tylko zawód – także wykształcenie, a nawet środowisko. Zmiana wymaga wysiłku, a nasz mózg woli sprawdzone rozwiązania.

 

     Na półkach księgarń można znaleźć nie tylko podręczniki szkolne, powieści obyczajowe, fantasy, kryminały, romanse, reportaże czy powieści historyczne. Są również poradniki. Jak pielęgnować i zakładać ogród, jak dbać o zwierzęta domowe, jak wypracować w sobie umiejętność szybkiego czytania, jak radzić sobie ze stresem, jak pozytywnie przejść rozmowę o pracę czy wypracować w sobie pozytywne myślenie. Książka „Skazani na sukces” to nie jest typowy poradnik. Autorka porusza między innymi takie kwestie jak: uczenie się – i to nie tylko w sensie zdobywania wiedzy i wiadomości, ale przede wszystkim w sensie pomnażania doświadczeń; czerpania z wszelkich sytuacji; wyciągania pozytywów nawet z porażki, od której można odbić się w sferę zwycięstwa; omawia również zjawisko rozgoryczenia, jego źródła i kresu, relacje indywidualnej, solowej pracy a zespołowego działania, układu: sukces-frustracja-aprobata a nawet związku między pracą a zainteresowaniami. Tworząc tę całą nić powiązań i zależności z pojęciami „praca” i „sukces” w środku, autorka nie bazuje jedynie na swoich intuicjach czy subiektywnych spostrzeżeniach, a opiera się na pracach psychologów, socjologów, filozofów, teologów, dokładając do nich swój tzw. łańcuch pojęć i emocji. „Skazani na sukces” to próba przedstawienia i poklasyfikowania wszystkich czynników, wyzwań, porażek, a nawet pozornych zwycięstw napotykanych na drodze do zawodowego spełnienia. Ale nie koniec na tym. Pozycja ta omawia również całą paletę nowoczesnych, utrzymanych w duchu aktualnych czasów, inicjatyw czy pomysłów utożsamianych z sukcesem - na tyle nowatorskich koncepcji, że już w fazie pomysłu dobrze rokujących (np. korzystanie z automatów do nagrywania CV).

 

      „Skazani na sukces” to książka, która pomoże wszystkim odnaleźć się na dynamicznym rynku zatrudnienia: zbudować swoją markę i elastycznie reagować na zmieniającą się rzeczywistość. Bo największą szansę na sukces mają ci, którzy najlepiej potrafią się dostosować. To książka, która zawiera praktyczne porady, jak zamienić porażkę w sukces, poradzić sobie z utratą pracy, znaleźć wymarzone zajęcie i sprawić, że nasze życie zacznie podążać w wyznaczonym przez nas kierunku.

25 stycznia 2018
EduFarma Magdalena Tułecka
 
Sitaniec 254
22-400 Zamość
 
kontakt@edufarma.eu
 
 
 
 

Regulamin i Polityka Prywatności